Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

joomplu:6589Na zakończenie wakacji 18 osobowa grupa dzieci i młodzieży, które najaktywniej uczestniczyły w wakacyjnych zajęciach prowadzonych przez GOK, wybrała się na wycieczkę do miasteczka westernowego Twinpigs w Żorach. Na miejscu czekało na nich mnóstwo atrakcji. Najmłodsi mogli skorzystać z mini kolejki górskiej, karuzeli czy trampoliny, a najstarsi z ogromnego koła młyńskiego, z którego można było podziwiać panoramę pobliskich miast oraz przyprawiającego o gęsią skórkę wahadła. Pomiędzy szaleństwami na wymyślnych urządzeniach, dzieciaki brały udział w pokazie magii, napadzie na bank oraz wybrały się w krótką podróż na księżyc do mini planetarium.

 Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się podróż w głąb starej kopalni, w której na uczestników czekały komputerowo wykreowane węże giganty, pająki, nietoperze oraz zapierający dech zjazd pionowo w dół, a wszystko w wymiarze 5D. W czasie wycieczki dzieciaki mogły skorzystać również z dodatkowych atrakcji, jak dmuchańce, zjeżdżalnie czy malowanie twarzy i rąk. „Najbardziej podobała mi się wycieczka do kopalni i kolejka. Fajnie, że możemy na wesoło zakończyć wakacje i bawić się razem na tylu fajnych urządzeniach” - podsumowała wyjazd 13-letnia Wiktora.

Wycieczka w całości została sfinansowana ze środków GOK i była formą podziękowania dla dzieci, które w czasie wakacji aktywnie angażowały się i brały udział w zajęciach. Bogata i różnorodna oferta zajęć przygotowana na tegoroczne lato sprawiła, że dzieciaki mogły bezpiecznie i wesoło spędzić wolny czas. Wśród zajęć, największym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne, komputerowe i sportowe oraz sfinansowane przez samorząd rozgrywki paintballa zorganizowane w parku Żurawiniec. Fotorelacje z wycieczki oraz galerie zdjęć z wakacji można obejrzeć na stronie www.gok.psary.pl

 

 

joomplu:6560joomplu:6427joomplu:6432joomplu:6438joomplu:6437joomplu:6447joomplu:6448joomplu:6466joomplu:6474joomplu:6476joomplu:6419joomplu:6434joomplu:6572joomplu:6561joomplu:6582

 

PRZEJDŹ DO GALERII

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!