Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

joomplu:59247 marca 2014 roku był szczególnym dniem dla wszystkich Pań z Kół Gospodyń Wiejskich, zespołów śpiewaczych oraz organizacji społecznych, które aktywnie działają i wspierają rodzimą kulturę w naszej gminie. Uroczysty Dzień Kobiet odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie. Na początku spotkania Wójt Gminy Psary- Tomasz Sadłoń złożył wszystkim zgromadzonym paniom serdeczne życzenia oraz podziękowania za działalność i zaangażowanie w podtrzymywanie tradycji oraz rozsławianie dobrego imienia gminy Psary poza jej granicami. W dowód uznania oraz podziękowania każda z pań uczestnicząca w spotkaniu otrzymała symboliczny kwiatek.

 

Wśród zaproszonych gości, którzy również złożyli z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom gorące i serdeczne życzenia byli: przedstawicielka biura poselskiego europoseł Małgorzaty Handzlik - Katarzyna Merta-Wałek, która przekazała na ręce wszystkich pań skromny upominek w postaci kubeczka. Życzenia złożyli również posłowie: Anna Nemś, Jarosław Pięta, Waldemar Andzel oraz przedstawiciel biura senatora Zbigniewa Meresa – Janusz Żakowski.

Z okazji tak miłej uroczystości, specjalnie na tę okazję, swój program muzyczny przygotowali uczniowie ZSP nr 2 w Sarnowie. Na scenie zaprezentowała się grupa przedszkolaków oraz uczniów klasy I. Część artystyczna tegorocznych obchodów gminnego Dnia Kobiet obejmowała również występy lokalnych zespołów śpiewaczych. Na scenie wystąpiły wszystkie zespoły działające przy GOK. Różnorodny repertuar oraz skoczne piosenki były znakomitym wstępem dla publiczności do wspólnej zabawy. Prezentacje zespółów przeplatane były wspólnym śpiewaniem najpopularniejszych utworów biesiadnych, które poprowadził pan Mirosław Krawczyk.

„Ciszę się, że co roku możemy spotkać się tutaj w GOK-u i wspólnie z innymi Paniami spędzić tak uroczy wieczór. Ciepłe słowa i podziękowania za naszą pracę dodatkowo motywują nas do dalszego działania i promowania kultury w naszej gminie” - powiedziała członkini KGW.

 

joomplu:5926joomplu:5962joomplu:5937

joomplu:5911joomplu:5957joomplu:5910

PRZEJDŹ DO GALERII

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!