joomplu:5859

16 lutego w Ośrodku Kultury w Gródkowie w karnawałowych rytmach odbył się „Koncert z muzyką i humorem” zespołu Folky Band.Przed licznie zgromadzoną publicznością dziewięcioosobowy skład muzyków zaprezentował najpopularniejsze piosenki biesiadne i folklorystyczne, z których wiele wykonano w nowoczesnej, rockowej aranżacji. Poszczególne piosenki przeplatane były przez lidera grupy zabawnymi anegdotami. Karnawałowy klimat i wesoła atmosfera udzieliła się publiczności, która bardziej znane szlagiery śpiewała razem z zespołem np. „Góralu czy Ci nie żal…” , czy „Zielony mosteczek”.

Na koncercie byli obecni: Wójt Gminy Psary – Tomasz Sadłoń, Dyrektor GOK – Anna Nagły, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej – Helena Warczok, Radni Gminy Psary: Magdalena Gdesz-Sobczak i Małgorzata Pasek, Sołtys Dąbia Tadeusz Kubik oraz bardzo liczna grupa mieszkańców naszej gminy.

Folky Band to grupa kilku muzyków, których połączyła wspólna pasja do muzyki. Ich profesjonalizm wynika przede wszystkim z kilkunastoletniego doświadczenia w branży muzycznej. Zespół gra wyłącznie na żywo. Członkowie zespołu mogą się pochwalić umiejętnością gry na wielu instrumentach, co wprowadza ogromną różnorodność dźwięków. To wszystko sprawia, że na ich koncertach nie ma mowy o monotonii. Grupa posiada w swoim repertuarze utwory pochodzące z większości gatunków muzyki: począwszy od biesiadnych, przez disco polo, pop, rock, latino i rock'n'roll aż po standardy instrumentalne i jazzowe.

joomplu:5864joomplu:5866joomplu:5858joomplu:5861joomplu:5863