CERAMIKA - praca z gliną z pewnością niezwykle korzsytnie wpływa na harmonijny rozwój dzieci. Ugniatanie, wałkowanie, formowanie i ozdabianie gliny to doskonałe wsparcie rozwoju małej motoryki dziecięcych dłoni i przygotowanie m.in. do nauki pisania. To również cenne doświadczenia sensoryczne stymulujące układ nerowyw. Ponadto praca z gliną wycisza, uczy cierpliwości, umożliwia doskonalenie umiejętności koncentracji. Z kolei z twórczego punktu widzenia, zajęcia ceramiczne rozwijają wyobraźnię i ekspresję plastyczną. Podczas naszych zajęć dzieci korzystają ze soejalistycznych narzędzi do wytwarzania i dekorwania własnych wyrobów, a na konie cich dzieła są wypalane.

MIEJSCE: OŚRODEK KULTURY W GRÓDKOWIE, UL. ZWYCIĘSTWA 2, tel 32/267-22-59.

CZAS: WTOREK - 16:00-17:00 DZIECI (6-12 LAT)

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY PRZEZ SYSTEM E-ZAJĘCIA.

INSTRUKTOR PROWADZĄCY:   Maja Trzcionka

Cena za zajęcia: 60zł/msc.

Opłatę należy uiścić z góry, do 10 dnia każdego miesiąca przed rozpoczęciem zajęć.

Zapisy na zajęcia przez system: e-zajęcia.