joomplu:5300Ostatni tydzień czerwca to w Gminnym Ośrodku Kultury podsumowanie zajęć prowadzonych w okresie od września do czerwca, które odbywały się w poszczególnych filiach GOK. Największym zainteresowaniem cieszyły się muzyczne popisy uczestników zajęć nauki gry na pianinie oraz recital gitarowy będący zwieńczeniem zajęć nauki gry na gitarze.W poniedziałkowe popołudnie na sali szkoleniowej GOK w Grodkowie przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowali se młodzi muzycy, szlifujący swoje muzyczne talenty w nauce gry na pianinie.

Wśród gości zasiedli Sekretarz Gminy Psary – Mirella Barańska – Sorn oraz Dyrektor GOK Anna Nagły. Każdy z uczestników, który uczęszczał na zajęcia dał popis swoich  umiejętności, wykonując popisowe utwory. Dla każdego z wykonawców po występie czekał pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek. Dodatkową atrakcją muzycznego popołudnia był występ dziecięcego zespołu instrumentalnego BONGOSIKI.

We wtorkowe popołudnie w GOK w Grókowie rozbrzmiała muzyka gitarowa w najlepszym wydaniu. Popis swoich umiejętności dał Jan Kudełka, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, laureat wielu konkursów międzynarodowych i ogólnopolskich, a jednocześnie instruktor nauki gry na gitarze prowadzonej przez GOK. Licznie zgromadzona publiczność usłyszała m.in. muzykę hiszpańską oraz utwóry J.S.Bacha w wersji gitarowej. Recital połączony był z wręczeniem certyfikatów ukończenia kursu nauki gry na gitarze, który wraz ze słodkim upominkiem otrzymali wszyscy uczestnicy zajęć. Wśród zaproszonych gości na widowni zasiadł Wójt Gminy Psary – Tomasz Sadłoń.

Obydwa spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem zgromadzonych gości jak i młodych muzyków, którzy obiecali powrócić w mury GOK po wakacyjnej przerwie, aby szlifować zdobytą dotychczas wiedzę i umiejętności.

joomplu:5287joomplu:5294joomplu:5298joomplu:5292

joomplu:5383joomplu:5384joomplu:5382joomplu:5381