Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

joomplu:4773W niedzielę 24 marca w Gimnazjum w Psarach zawodnicy po raz trzeci mieli okazję powalczyć o Puchar Wójta gminy Psary w tenisie stołowym. Mistrzostwa z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców. Wśród zawodników na sali można było spotkać tych, którzy biorą w nich udział od początku, jak również sporo nowych uczestników.

- W tym roku po raz pierwszy postanowiłem brać udział w mistrzostwach w tenisie stołowym, bardzo się cieszę, że się zdecydowałem, impreza jest świetnie zorganizowana, a rywalizacja odbywa się w sportowej atmosferze. - mówi Sebastian Marczak, który zdobył na zawodach II miejsce w swojej kategorii.

 Podczas Mistrzostw zawodnicy rywalizowali w poszczególnych kategoriach zależnych od wieku i płci. Dla najlepszych trzech zawodników organizator ufundował dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz dla zwycięzców poszczególnych kategorii puchary. Wszystkie partie rozgrywano zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Tenisa Stołowego, a nad prawidłowym przebiegiem czuwał profesjonalny sędzia.

 

joomplu:4771joomplu:4784joomplu:4800joomplu:4813joomplu:4823

PRZEJDŹ DO GALERII

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!