joomplu:4653W niedzielny wieczór (24 lutego) mieszkańcy gminy, w gościnnych progach Ośrodka Kultury w Preczowie, gościliśmy kapelę góralską ze Szczyrku. Rodowici „Zbójnicy” wystąpili w swoim popisowym programie góralskiej biesiady, pełnej humoru oraz muzyki. Kapela zapraszając widownię do wspólnego śpiewania, zagrała tradycyjne melodie, pieśni i przyśpiewki góralskie, prezentując jednocześnie kulturę, zwyczaje oraz charakterystykę Beskidu Śląskiego, regionu podhalańskiego oraz okolic.

 

Program muzyczny przeplatany solidną dawką humoru, cieszył się dużym zainteresowaniem publiczności, która co chwilę salwą śmiechu i gorącymi brawami nagradzała występujących artystów. Na zakończenie występu, licznie zgromadzona publiczność, gromkimi brawami podziękowała kapeli za występ, zachęcając artystów do bisów.

„Dobra muzyka, świetny humor oraz sala wypełniona po brzegi mieszkańcami, świadczą, że takie wydarzenia w naszej gminie, cieszą się coraz większym zainteresowaniem i aprobatą mieszkańców, dlatego na pewno nie będzie to ostatni tego typu koncert, który zorganizujemy. - powiedziała dyrektor GOK Anna Nagły.

 


joomplu:4650joomplu:4653joomplu:4667joomplu:4659joomplu:4654

PRZEJDŹ DO GALERII