joomplu:464717 lutego, na półmetku ferii w Ośrodku Kultury w Sarnowie odbył się niezwykły wieczór magii i iluzji. Przed licznie zgromadzoną publicznością swój talent i kunszt artystyczny zaprezentował jednoosobowy kabaret „Bruno” z Tarnowskich Gór.  Artysta wspaniale bawił nie tylko najmłodszych uczestników spotkania, ale także ich rodziców i dziadków.Uchylając rąbka tajemnicy uczył magicznych sztuczek wszystkich chętnych adeptów sztuki iluzji.  Spora dawka humoru, miłe dla ucha akcenty muzyczne

oraz  możliwość współczarowania spotkała się z ciepłym przyjęciem wszystkich uczestników, którzy chętnie zgłaszali się na ochotników do kolejnych sztuczek. Podobnie jak w zeszłym roku, tegoroczny pokaz iluzji cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców, zarówno tych młodszych jak i starszych, co szczególnie było widać na wypełnionej po brzegi sali. Do Sarnowskiego Ośrodka Kultury przybyło kilkudziesięciu mieszkańców sołectwa Sarnów i Gminy Psary, Radni Rady Gminy oraz pracownicy gminnych instytucji kultury.

joomplu:4645joomplu:4646joomplu:4648joomplu:4649