Zimowy wypoczynek już za nami. W tegorocznej ofercie zajęć każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego.  Gminny Ośrodek Kultury  przygotował bogatą propozycję spędzenia wolnego czasu dla wszystkich dzieci, które ferie spędzały w domu. Wśród oferowanych zajęć były: zajęcia plastyczne, teatralno-kabaretowe, wokalno-instrumentalne, zajęcia sportowe, taneczne oraz pokazy filmowe.

Dodatkowymi atrakcjami, z których mogli skorzystać uczestnicy zajęć był pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu Kabaretu „BRUNO” z Tarnowskich Gór, który odbył się 17 lutego w środku Kultury w Sarnowie oraz wyjazd narciarski do Nowej Osady dla miłośników zimowego szaleństwa.  Największym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne, w czasie których dzieci tworzyły piękne arcydzieła przeróżnymi technikami plastycznymi.  Zajęcia sportowe również spotkały się z zainteresowaniem dzieci i młodzieży, w czasie których toczyły rozgrywki w tenisie stołowym, piłkarzykach czy cymbergaju.
    Zajęcia odbywały się zarówno w filiach GOK w: Gródkowie, Dąbiu, Sarnowie, Preczowie, Brzękowicach, jak i w szkołach w Strzyżowicach oraz Sarnowie. Wspólną ofertę na czas zimowej "laby" dla dzieci i młodzieży przygotowały lokalne organizacje: Gminny Ośrodek Kultury w Gródkowie, Gminna Biblioteka Publiczna, Ośrodek Pomocy Społecznej oraz stowarzyszenia sportowe.

joomplu:4670joomplu:4673joomplu:4674joomplu:4675