31 sierpnia 2012 roku w Świetlicy wiejskiej w Dąbiu odbyło się uroczyste podsumowanie wakacji. Specjalnie dla uczestników wystąpili: Teatr Trip z Chorzowa, który zaprezentował bajkę „Tajemnica skarbu na kurzej nóżce” oraz dzieci z Ośrodka Kultury w Sarnowie. Dla najaktywniejszych uczestników, którzy skorzystali z wakacyjnej oferty sportowej czekały pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody.

Wójt Gminy Psary – Tomasz Sadłoń serdecznie podziękował wszystkim dzieciom za tak liczny i aktywny udział w oferowanych zajęciach, instruktor oraz wolontariuszom za zaangażowanie jaki włożyli w organizacje zajęć. Jednocześnie wyraził ogromne zadowolenie, że z roku na rok wakacyjna oferta jest coraz ciekawsza i cieszy się coraz większym zainteresowaniem, nie tylko wśród dzieci, ale także młodzieży. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie oraz otrzymali słodki poczęstunek.

Organizatorem tegorocznej oferty wakacyjnej w gminie byli: Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary, Ośrodek Pomocy Społecznej, Stowarzyszenie „Sportowa Gmina Psary”, UKS Gimnazjum.

joomplu:4017joomplu:3996joomplu:4019

PREZJDŹ DO GALERII