Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Seanse stacjonarne w Ośrodku Kultury w Strzyżowicach 2023/2024

SEANSE STACJONARNE

Odbywają się według częstotliwości 1 spotkanie na miesiąc dla grup przedszkolnych, klas I-III, IV-VI i VII-VIII w różne dni tygodnia według ustalonego harmonogramu.

Nauczyciele w formularzu zgłoszeniowym wybierają konkretny, dedykowany dla różnych grup wiekowych cykl.

Harmonogram dzienny - po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego wysyłany jest automatycznie przez system na mail podany w zgłoszeniu. Mail przychodzi na podany w formularzu adres korespondencyjny, dlatego prosimy podawać adresy mailowe osoby, która zgłasza grupę na cykl. 

Przed każdym filmem odbywa się też prelekcja filmoznawcza prowadzona przez edukatorkę w kinie. Dzięki niej widzowie są wprowadzani w świat filmu lub danego zagadnienia związanego z cyklem, który został wybrany.

Dodatkowo nauczycielki i nauczyciele mogą otrzymać w wersji papierowej materiały: scenariusze i analizy psychologiczne o danym filmie.

Cykle filmowe

W roku szkolnym 2023/2024 prowadzimy następujące cykle - LISTA CYKLI W STRZYŻOWICACH DOSTĘPNA - TUTAJ

Szczegółowe opisy filmów w cyklach dostępne są rówież w KATALOGU FILMÓW

Harmonogram

Okres trwania Akademii Filmowej to czas od października 2023 do kwietnia 2024

Grupy mogą uczestniczyć w 1 seansie lub całym cyklu.

Pełen harmonogram spotkań w Centrum Usług Społecznych rozpisany jest w otrzymanym formularzu rejestracyjnym. Mail przychodzi na podany w formularzu adres korespondencyjny, dlatego prosimy podawać adresy mailowe osoby, która zgłasza grupę na cykl. 

Grupy z gminy Psary dzięki współpracy z gminą Psary będą miały zapewniony bezpłatny transport.  Grupy spoza gminy Psary muszą samodzielnie zapewnić sobie transport.

Zgłoszenia:

Grupy mogą zgłaszać się poprzez FORMULARZ ELEKTRONICZNY w okresie od 23 maja do 21 września 2023.

Płatności przyjmowane będą do dnia 6 października 2023. Pierwsze seanse zaczynają się już od 2 października.

FORMULARZ

https://panel.nhef.pl/zgloszenie

Koszty:

Koszt udziału w Akademii Filmowej w gminie Psary w roku 2022/2023:

-KARNETY - 84 pln za 7 pokazów w cenie 12 pln

-BILETY - 14 pln za 1 pokaz

Opiekun w formularzu zgłoszeniowym wybiera jedną formę płatności dla całej klasy.

Jeśli wybierze bilety, kupuje co miesiąc przed pokazem dla tylu uczniów, ilu będzie obecnych. Jeżeli wybierze karnety, wykupuje je dla wszystkich uczniów w klasie przed pierwszym pokazem.Karnety nie podlegają zwrotowi (również w przypadku nieobecności ucznia na pokazie). Uczniowie w trudnej sytuacji materialnej (2-3 os. z klasy, ale maks.10% z grupy, która uczestniczy w seansie) otrzymują darmowe bilety. 

Prosimy o zaznaczenie ich w formularzu zgłoszeniowym. Płatności przyjmowane będą do dnia 6 października 2023.

Pierwsze seanse zaczynają się już od 2 października. Opiekunowie uczestniczą w spotkaniach nieodpłatnie.

KONTAKT

Agata Hofelmajer-Roś

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

32 267 22 59

 

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!