Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

IMG 20220411 153633

Punkty IT dla mieszkańców - projekt “goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!”

kcdk grafika i logotypy 2 auto 1600x800Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary poszukuje firmy szkoleniowej lub osób szkolących mogących zrealizować poniższy pakiet szkoleń.

W ramach projektu "goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!" stworzyliśmy "Zasady dostępnych treści..." podpowiadające, jak tworzyć artykuły, czy wpisy na portale społecznościowe, przyjazne zasadzie dostępności.

konwersja cyfrowa

W związku z unieważnieniem konkursu z powodu napłynięcia ofert przekraczających możliwości realizacji oferty w ramach posiadanego budżetu ogłaszamy nowy konkurs.

zdjecie szkolenia jegier

W ramach pozyskanego dofinansowania w konkursie “Konwersja Cyfrowa Domów Kultury” w okresie od lutego do kwietnia pracowniczki i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Gródkowie wzięli udział w cyklu szkoleń mających na celu podniesienie ich kwalifikacji z obszaru kompetencji cyfrowych.

Konwersja CyfrowaTytuł: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, wideo oraz akcesoriów.

Numer umowy 82/2021/KCDK

konwersja cyfrowa

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary pozyskał dotację w wysokości 160 300 zł na działania inwestycyjne i szkoleniowe w ramach programu "Konwersja Cyfrowa Domów Kultury" finansowanego z Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!