Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Seanse on-line podczas lekcji w szkołach 2024/2025.

Nauczyciele, którzy zgłoszą się do programu w wersji on-line będą mogli oglądać filmy ze swoimi uczniami w swoich szkołach na swoich zajęciach. Nie będą jeździli do kina.

Grupy zgłoszone w projekcie będą mogły 1 raz na miesiąc obejrzeć w ramach zajęć film wraz z wgraną prelekcją i wprowadzeniem. Nauczyciel sam decyduje w jakich godzinach i w jaki dzień chce z uczniami zobaczyć film.

Filmy dopełnią prelekcje, warsztaty oraz omówienia po seansie. W zależności od wieku widzów będzie to 5-15 min lub 10-20 min. 

 

Ponadto, do każdego filmu przygotowane są materiały dydaktyczne dla nauczycieli i analizy psychologiczne, z którymi mogą zapoznać się również opiekunowie.

Można też zamiast oglądania filmów na lekcji wygodnie obejrzeć je w domu i omówić wspólnie z nauczycielem w trakcie lekcji online.

 

Bilety:

Cena za pojedynczy dostęp do filmu - 9 zł.

Zgłoszeń można dokonywać w każdym momencie, a filmy dostępne w katalogu są do obejrzenia do końca aktualnego roku szkolnego.

 

Cykle filmowe:

Filmy układają się w cykle tematyczne dla na 4 grup odbiorców:

RZEDSZKOLII

KLAS I-III

KLAS IV-VI

KLAS VII-VIII

Opisy cykli i lista filmów znajdują się bezpośrednio na platformie VOD TUTAJ

 

Grupy można zgłaszać poprzez wysłanie wiadomości z informacją o chęci przystąpienia do projektu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KONTAKT

Agata Hofelmajer-Roś

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

32 267 22 59

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!