Ułatwienia dostępu

 • Skalowanie treści 100%
 • Czcionka 100%
 • Wysokość linii 100%
 • Odstęp liter 100%

29 września w Świetlicy Wiejskiej w Brzękowicach odbył się Turniej Latawców i Miniszybowców. Już dziesiąty raz mieszkańcy gminy mieli okazję podziwiać wspaniałe, latające maszyny. Jury, w składzie: Tomasz Sadłoń – Wójt Gminy Psary, Teresa Kosmala-Gąsior – Radna, Anna Nagły – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, oceniało nie tylko estetykę wykonania i materiały z jakich latawiec był zrobiony, ale także czy wzbił się w powietrze i jak długo był w stanie polecieć.

W sobotę 29 września w Świetlicy Wiejskiej w Brzękowicach Górnych odbył się wspaniały koncert w wykonaniu: Grzegorz Szczyrba – trąbka, Filip Zółtkowski – trąbka, Agata Misiura – fortepian oraz Tomasz Grzyb – fortepian/akordeon. W trakcie koncertu prym wiódł Grzegorz Szczyrba który pokazał wszystkim zgromadzonym, że trąbka to nie tylko instrument wykorzystywany w „bigband-ach”, ale również instrument solowy w muzyce klasycznej.

Już po raz siódmy rozbrzmiewały w naszej gminie najpiękniejsze pieśni i piosenki Maryjne. 16 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie odbyły się przesłuchania wszystkich uczestników zgłoszonych do udziału w VII Regionalnym Festiwalu Pieśni Maryjnych – „Królowej Anielskiej Śpiewajmy”, natomiast 21 października w strzyżowickim kościele pw. NMP Królowej Świata obył się koncert laureatów Festiwalu połączony z wręczeniem nagród i dyplomów.

Niedzielny wieczór, 28 października, w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie upłynął w iście muzycznych rytmach. W ramach Projektu „Muzyczna Podróż po gminie Psary” współfinansowanego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich odbyły się już koncerty: muzyki góralskiej, klasycznej, operetkowej oraz muzyki związanej z tradycjami zagłębia dąbrowskiego. Tym razem mieszkańcy gminy mieli okazję uczestniczyć w koncercie „Jazzowe zaduszki”.

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości odbyły się w Ośrodku Kultury w Preczowie. Nieodłącznym elementem obchodów była uroczysta Msza Święta za Ojczyznę celebrowana przez ks. Jana Dylińskiego proboszcza parafii pw. bł. Michała Kozala. Po Mszy tradycyjny pochód, któremu przygrywała Gminna Orkiestra Dęta z Góry Siewierskiej, przemaszerował do Ośrodka Kultury, gdzie rozpoczęła się część artystyczna.

joomplu:5599Tradycyjnie już w Ośrodku Kultury w Sarnowie, 15 września odbyło się Święto Chleba. Zainaugurowała je Msza Święta odprawiona w kościele parafialnym pw. Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza w Sarnowie przez Ks. dra Mirosława Wilka. We Mszy uczestniczyli licznie zgromadzeni wierni parafii, Zespół „Zagłębianki” z Sarnowa oraz pracownicy Ośrodka Kultury i władze samorządowe naszej gminy.

W sobotnie popołudnie (28 września), w Świetlicy Wiejskiej w Dąbiu, 25-lecie działalności artystycznej świętował Zespół Śpiewaczy „Dąbie”. W specjalnie przygotowanym na tę okazję programie artystycznym, członkowie zespołu, zabrali licznie zgromadzoną publiczność w podróż przez 25 lat pracy twórczej. Zespół zaprezentował przeboje ze swoich największych spektakli, przedstawień, wodewili. Sala rozbrzmiała w rytm utworów z „Wieczoru żydowskiego”, Wesela cygańskiego”, „Wieczoru meksykańskiego”, wodewilu „Dama dla huzara”, muzycznego przedstawienia „Lata `20 lata `30” czy „Podróży dookoła świata”. Uroczyste spotkanie stanowiło okazję do przypomnienia widzom oraz sympatykom zespołu historii powstania, sukcesów i nagród, które przez ostatnie 25 lat, zespół zdobywał swoją pracą artystyczną.

 

LATINO SOLO

 

 • OŚRODEK KULTURY W STRZYŻOWICACH, UL. BELNA 1, CZWARTEK 17:30-18:30, tel: 603-241-157,

 • OŚRODEK KULTURY W DĄBIU, UL. POCZTOWA 34A, CZWARTEK 19:00-20:00, tel.: (32) 263 17 12, 

 

 ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY PRZEZ SYSTEM E-ZAJĘCIA.

Wejście POJEDYŃCZE 13 pln LUB MULTIPLIKACJA: 2,3,5,6,7: płatne na konto 02 8438 0001 0000 0332 2018 0001, przelewem tradycyjnym

INSTRUKTOR: AGATA ŚMIŁOWSKA

 

Karnet( 4 wejścia): 50 pln, płatne poprzez system e-zajęcia, platforme Przelewy24.

Opłatę należy uiścić z góry do 10 dnia każdego miesiąca.

Zapisy na zajęcia przez system: e-zajęcia.

 

CERAMIKA - praca z gliną z pewnością niezwykle korzsytnie wpływa na harmonijny rozwój dzieci. Ugniatanie, wałkowanie, formowanie i ozdabianie gliny to doskonałe wsparcie rozwoju małej motoryki dziecięcych dłoni i przygotowanie m.in. do nauki pisania. To również cenne doświadczenia sensoryczne stymulujące układ nerowyw. Ponadto praca z gliną wycisza, uczy cierpliwości, umożliwia doskonalenie umiejętności koncentracji. Z kolei z twórczego punktu widzenia, zajęcia ceramiczne rozwijają wyobraźnię i ekspresję plastyczną. Podczas naszych zajęć dzieci korzystają ze soejalistycznych narzędzi do wytwarzania i dekorwania własnych wyrobów, a na konie cich dzieła są wypalane.

 

 MIEJSCE: OŚRODEK KULTURY W GRÓDKOWIE, UL. ZWYCIĘSTWA 2, tel 32/267-22-59.

 CZAS: WTOREK - 16:00-17:00 DZIECI (6-12 LAT)

 ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY PRZEZ SYSTEM E-ZAJĘCIA.

 INSTRUKTOR PROWADZĄCY:   Maja Trzcionka

Cena za zajęcia: 60zł/msc.

 

Opłatę należy uiścić z góry, do 10 dnia każdego miesiąca przed rozpoczęciem zajęć.

Zapisy na zajęcia przez system: e-zajęcia.

KLUB BRZDĄCA: Zajęcia prowadzone są w formie zabaw ruchowych oraz plastycznych. W zajęciach uczestniczą dzieci wraz z rodzicami. Wiek dzieci od około

1 roku do 3 lat.

 

MIEJSCE: Ośrodek  Kultury w Sarnowie, ul. Szkolna 3.

CZAS: CZWARTEK: godz. 16:30-18:00, 

Odpłatność: 30zł/msc

 

Opłatę należy uiścić z góry,  do 10 dnia każdego miesiąca przed rozpoczęciem zajęć.

Zapisy na zajęcia przez system:e-zajecia.

 

joomplu:8326W niedzielny wieczór, 16 października w sali widowiskowej w Ośrodku Kultury w Gródkowie odbyła się uroczysta inauguracja roku kulturalnego 2016/2017. Spotkanie z udziałem mieszkańców naszej gminy rozpoczęło się od występów laureatów I Festiwalu Piosenki Dziecięcej pn."Piosenki z fonoteki": Mai Kaliki oraz Radka Pochylskiego. Ich popisowe wykonania spotkały się z gromkim przyjęciem publiczności, która nagrodziła młodych piosenkarzy głośnymi brawami. Po ich występie goście mieli możliwość obejrzenia krótkiej prezentacji multimedialnej będącej podsumowaniem działalności GOK. 

joomplu:8380W piątkowy wieczór w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Gródkowie odbył się spektakl teatralny dla dzieci pt.;” Koziołek Matołek i jego przygody”. Ta muzyczna opowieść pełna ciekawych przygód i niezapomnianych wrażeń, przyciągnęła rekordową liczbę młodych widzów, którzy tego dnia odwiedzili GOK. Zabawne perypetie, nietuzinkowe dialogi bohaterów oraz wartko tocząca się akcja, we wspaniałej autorskiej, muzycznej i scenograficznej spotkały się z niezwykle ciepłym i żywiołowym przyjęciem publiczności.

 

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych.

Zajęcia odbywają się w Ośrodku Kultury w Sarnowie

w poniedziałki w godzinach 17:30-19:00.

Odpłatność od 1.03.2018 r. 80zł/msc.

 

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z zajęć twórczych przeznaczonych dla wszystkich zainteresowanych odkryciem i rozwijaniem swoich zdolności artystycznych i manualnych. Na zajęciach tworzone będą naszyjniki, broszki oraz kokardy metodą KANZASHI.

Zajęcia teneczne dla dzieci - zajęcia prowadzone w formie zajęć ruchowych, rekreacyjnych podczas których dzieci wspólnie się bawią i uczą.

ZAPISY NA ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ TELEFONICZNIE:

32 267 22 59

 

Opłatę należy uiścić z góry,  do 10 dnia każdego miesiąca przed rozpoczęciem zajęć.


8 października w Ośrodku Kultury w Gródkowie uroczyście zainaugurowano nowy sezon kulturalny 2017/2018.

Szanowni Państwo, w związku z wprowadzeniem systemu e-zajęcia prosimy, aby płatności dokonywać poprzez system e-zajęcia, klikając w harmonogram spłat i wybierając miesiąc za który będzie dokonywana opłata. Uczestnikom zajęć z akrobatyki artystycznej, którym nie naliczyła się zniżka z tytułu "mieszkańca gminy" prosimy o kontakt telefoniczny, w celu zmiany ceny. Posiadaczy aktualnej karty Rodzina+, również prosimy o kontakt telefoniczny  wcelu nadania zniżki i zmiany ceny. Z uwagi na bieżące prace w systemie oraz dopasowywanie go do potrzeb użytkowników, prosimy o bieżące zgłaszanie ewentualnych problemów pod nr 32/267-22-59. GOK Psary.

LISTA ZAJĘĆ DLA DZIECI

LISTA ZAJĘĆ DLA DOROSŁYCH

 

SPOSÓB REJESTRACJI:

Zapisy na zajęci prowadzone są poprzez Elektroniczny System Zajęciowy e-Zajęcia.

Uwaga: przy rejestracji po założeniu konta (rodzica/płatnika) koniecznie należy DODAĆ UCZESTNIKA ZAJĘĆ!!!

INSTRUKCJA

INSTRUKCJA ZAPISYWANIA SIĘ NA ZAJĘCIA

 

PŁATNOŚCI ZA ZAJĘCIA DOKONUJEMY POPRZEZ SYSTEM E-ZAJĘCIA 

PO ZAŁOŻENIU KONTA, MOŻLIWOŚĆ OPŁATY POJAWI SIĘ W ZAKŁADCE HARMONOGRAM SPŁAT!

UWAGA: PRZY REJESTRACJI PO ZAŁOŻENIU KONTA (RODZICA/PŁATNIKA) KONIECZNIE NALEŻY DODAĆ UCZESTNIKA ZAJĘĆ!!!

W razie pytań prosimy o kontakt w godzinach od 8:00 do 15:15 pod numerem telefonu: 32 267 22 59

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

 1. ZDROWY KRĘGOSŁUP
 2. JOGA
 3. ZUMBA
 4. LATINO SOLO
 5. CERAMIKA DLA DOROŁSYCH
 6. JOGA DLA SENIORA
 7. PRACOWNIA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO

PRÓBY ZESPOŁÓW ŚPIEWACZYCH:

 1. "Nasz Gródków" - środa, 15:00-17:00, Ośrodek Kultury w Gródkowie, ul. Zwycięstwa 2
 2. "Zagłębianki" - poniedziałek, 15:30-17:30, Ośrodek Kultury w Sarnowie, ul. szkolna 3
 3. "Od...Do..." - poniedziałek,17:00-20:00 w Ośrodku Kultury w Preczowie, ul Dębowa 1
 4. "Dąbie" - poniedziałek, 17:00-19:00, Świetlica Wiejska w Dąbiu, ul. Pocztowa 34a
 5. "Górzanie" - środa, 17:00-19:00, Świetlica Wiejska w Górze Siewierskiej, ul. Szopena 5
 6. "Strzyżowiczanie" - środa, sala w remizie OSP w Strzyżowicach, ul. Belna
 7. "Tęcza" - poniedziałek, 15:00-17:00, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Psarach, ul. Szkolna 45
 8. "Brzękowianie" - czwartek, 18:00-20:00, Świetlica Wiejska w Brzękowicach, Brzekowice Górne 2
 9. "Kapela Gródków" - środa, 17:00-19:00, Ośrodek Kultury w Gródkowie, ul. Zwycięstwa 2

WARSZTATY DZIECIĘCEJ TWÓRCZOŚCI - zajęcia plastyczne dla najmłodszych dzieci, prowadzone róznymi technikami plastycznymi z elementami ekoplastyki, recyklingu, oparte na metodach sensorycznych. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 6 roku życia.

MIEJSCE: OŚRODEK KULTURY W GÓRZE SIEWIERSKIEJ, UL. SZOPENA 5,

CZAS: PIĄTEK 16:00-17:30, tel.: (32) 360-50-17,

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY PRZEZ SYSTEM E-ZAJĘCIA.

INSTRUKTOR PROWADZĄCY:   Donata Łukasik

Odpłatność; 30zł/msc

Opłatę należy uiścić z góry,  do 10 dnia każdego miesiąca przed rozpoczęciem zajęć.

Zapisy na zajęcia przez system: e-zajęcia.

 

 

 

 

Zapraszamy do udziału w spotkaniach w ramach KLUBU BRZDĄCA  dzieci w wieku od około 1,5 roku do 3 lat, które  odbywać się  będą w Ośrodku Kultury w Preczowie w każdą środę od godz. 16:30 - 18:00. Zajęcia prowadzone są w formie zabaw ruchowych oraz plastycznych/manualnych. W zajęciach dzieci uczestniczą wraz z rodzicami. Zapraszamy od 7 listopada.

OBOWIĄZKOWE OBUWIE ZMIENNE DLA DZIECKA I RODZICA!

Odpłatność: 30zł/msc

Nauka języka angielskiego - zapraszamy dzieci uczące się w klasach I-IV. Zajęcia mają charakter utrwalający wiedzę i umiejętności językowe na poziomie klas I-IV szkoły podstawowej. 

Zajęcia WG HARMONOGRAMU:
➡️klasy I-II - środa, godz. 17:15
➡️klasy III-IV - środa, godz. 18:10.
 

Zajęcia odbywają się w każdą środę w Ośrodku Kultury w Gródkowie, ul. Zwycięstwa 2:

Odpłatność:  60zł/msc

Opłatę należy uiścić z góry,  do 10 dnia każdego miesiąca przed rozpoczęciem zajęć.

Zapisy na zajęcia przez system: e-zajęcia.

 

JĘZYK NIEMIECKI POZIOM A1/A2

 MIEJSCE: OŚRODEK KULTURY W GRÓDKOWIE, UL. ZWYCIĘSTWA 2, tel 32/267-22-59.

 CZAS: CZWARTEK

 • GRUPA I 17:30-18:30

 • GRUPA II 18:45-19:45

WIEK UCZESTNIKÓW 10-16 LAT. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY PRZEZ SYSTEM E-ZAJĘCIA.

NA PIERWSZYCH ZAJĘCIACH ODBĘDZIE SIĘ TEST KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH, PO KTÓRYM UCZESTNICY ZOSTANĄ PRZYDZIELENI DO GRUP WG POZIOMU.

Odpłatność: 60zł/msc

Instruktor: Mariola Zawalska

Opłatę należy uiścić z góry,  do 10 dnia każdego miesiąca przed rozpoczęciem zajęć.

Zapisy na zajęcia przez system: e-zajęcia.

 

 

14 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie odbyła się coroczna inauguracja roku kulturalnego, na którym zostały przyznane „Rydwany Kultury”, a także odbył się koncert kabaretowy Jacka Ziobry.

28 września w sali bankietowej w Dąbiu odbył się spektakl teatralny dla dzieci pt. „Kozucha Kłamczucha” w wykonaniu aktorów ze studia teatralnego „Sztuka” z Trzebini.

23 września w Ośrodku Kultury w Sarnowie Zespół „Zagłębianki” i Kapela Ludowa „Sarnowianie”obchodzili jubileusz 40-lecia pracy artystycznej.

21 września zespół śpiewaczy „Dąbie” świętował jubileusz 30-lecia istnienia grupy.

IMG84133 3

28 października odbyły się pierwsze zajęcia w ramach "Pracowni Edukacji Żywej".

Nasi uczestnicy spotkali dziki, żuki i mieli okazję poznać nocne życie lasu na terenie Gródkowa.

Wyposażeni w latarki i prowadzeni przez Pana Marka - edukatora zobaczyli jak zmienia się przyroda w czasie zamieniania się dnia w noc. Najlepsze wieści są jednak takie, że w listopadzie pracownia rusza w pełnym wymiarze :).

Zajęcia przenosimy z poniedziałku na SOBOTĘ, a właściwie na 2 soboty w danym miesiącu ustalane każdorazowo z uwzględnieniem pogody. Informacje o najbliższym spotkaniu będziemy przekazywać uczestnikom grupy telefonicznie.Prawdziwa natura będzie zatem kierowała losami naszych spotkań.

wieczor historyczny 2 20191021 1821714791Muzycznie, historycznie, fotograficznie... W słoneczne, sobotnie popołudnie uczestnicy wieczoru historycznego odbywającego się w CUS Strzyżowice mieli okazję wysłuchać prelekcji dotyczącej historii sołectwa a zaprezentowanej przez dra Marcina Rudego, występu muzycznego Weroniki Harasimiuk oraz obejrzenia wystawy prac fotograficznych Aleksandry Dróżdż.Dr nauk humanistycznych Marcin Rudy, jest autorem kilku publikacji książkowych min „Pół wieku duszpasterstwa rzymskokatolickiego w Strzyżowicach”,wielu artykułów naukowych dotyczących historii regionu, nauczyciel i współpracownik wielu śląskich uczelni wyższych, obecnie pracownik Muzeum Zagłębia w Będzinie.

inauguracja 2019 2020 9 20191014 149340383113 października w Centrum Usług Społecznych w Strzyżowicach, po raz czwarty odbyła się uroczysta inauguracja nowego sezonu kulturalnego 2019/2020 w gminie Psary. Licznie przybyłych gości, swoim popisowym występem, przywitała młoda wokalistka, Julia Sibielak, uczennica SP w Strzyżowicach. Laureatka wielu konkursów i przeglądów muzycznych, która wprowadziła publiczność w uroczysty nastrój. To szczególne wydarzenia było doskonałą okazją do zaproszenia mieszkańców skorzystania z nowej oferty wydarzeń oraz podziękowania wszystkim, którzy biorą aktywny udział w życiu kulturalnym naszej gminy.

4 ywioy 2 20191010 1431554788Przed licznie zgromadzoną publicznością w CUS Strzyżowice, 5 października wystąpili młodzi artyści ze Studia akrobatyczno-tanecznego „Activo” prowadzonego przez Anitę Szumiec. Przedstawili barwne widowisko „Cztery Żywioły”. Spektakl zachwycił publiczność oryginalną prezentacją siły wody, ognia, ziemi i powietrza, a muzyka i efekty specjalne podkreśliły i urzeczywistniły to , co działo na scenie. Gromkie brawa publiczności były wyrazem jej zachwytu i należnym podziękowaniem za profesjonalne przygotowanie tancerzy i akrobatów oraz ich wkład pracy włożony w ten występ. Artyzm młodych tancerzy wprawił w zdumienie wszystkich obecnych. Anita Szumiec jest instruktorem akrobatyki w GOK Gminy Psary, a więc młodzi mieszkańcy naszej gminy także mają szansę stać się prawdziwymi artystami sceny teatralno-akrobatycznej. Było to już kolejne przedstawienie Studia „Activo”. Wiosną bieżącego roku widzowie w CUS mieli okazję podziwiać młodzież w widowisku „Sen”. GALERIA ZDJĘĆ

 

72068389 447022965941741 2367382700790120448 n27 września w Strzyżowicach gościł jeden z najbardziej znanych i lubianych kabaretów w Polsce – Nowaki. Sala Centrum Usług Społecznych pękała tego dnia w szwach!

Kabareciarze zaprezentowali pełen humoru, żartów sytuacyjnych i dobrej rozrywki bogaty program artystyczny, w którym niezawodna Krystyna skrzętnie wyręczała księdza w rozmowie z lekarzem, zdradzając największe sekrety swego proboszcza.

Kabaret Nowaki to połączenie energii i kreatywności. Zielonogórscy artyści, w składzie: Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak, zabrali licznie zgromadzoną publiczność w rozrywkową podróż, która została nagrodzona przez wszystkich widzów gromkimi brawami.

 

JOGA DLA SENIORA

 

MIEJSCE: OŚRODEK KULTURY W STRZYŻOWICACH, UL. BELNA 1, tel: 603-241-157

CZAS: WTOREK 16:15-17:00

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY PRZEZ SYSTEM E-ZAJĘCIA.

Instruktor: Iwona Kwaśny

 

Wejście POJEDYŃCZE 13 pln LUB MULTIPLIKACJA: 2,3,5,6,7: płatne na konto 02 8438 0001 0000 0332 2018 0001, przelewem tradycyjnym

Karnet( 4 wejścia): 50 pln, płatne poprzez system e-zajęcia, platforme Przelewy24.

 

Opłatę należy uiścić z góry do 10 dnia każdego miesiąca. Zapisy na zajęcia przez system: e-zajęcia.

Zajęcia psychoruchowe z elementami hatha jogi, których celem jest poprawa ogólnej sprawności psychofizycznej poprzez ruch i zabawę. Proponowane ćwiczenia poprawiają nie tylko postawę ciała, koordynację wzrokowo-ruchową, ale również poczucie ciała w przestrzeni i wydolność oddechową. Rozwijają także kreatywność u dzieci, zachęcając do twórczego myślenia i działania. Zajęcia z wykorzystaniem różnych pomocy do jogi: klocki, pianki, piłki, koła a także ciekawych gier. Ćwiczenia jogi harmonijnie rozwija ciało, a powtarzanie asan dobrze wpływa na pamięć i pomaga wcześnie skorygować wady postawy. Praktyka jogi wpływa pozytywnie na napięcia psychiczne i stres u dzieci, pomaga zmniejszyć nadpobudliwość i poprawia koncentrację. Ćwiczenia końcowe z wykorzystaniem instrumentów muzycznych takich jak dzwonki wietrzne i misy tybetańskie wyciszają i relaksują. Zapisy pod numerem telefonu 32/267-22-59. Odpłatność za zajęcia uzależniona jest od ilości chętnych i zostanie podana wraz z terminem zajęć.  ZAPRASZAMY!!!

Szanowni Państwo, już jest!

Publikujemy edukacyjną e-publikację "Pamiątka filmowa - krok po kroku", która jest ostatnim rezultatem projektu "Filmowe gminne opowieści" realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary w okresie lipiec-październik 2020.

inauguracja roku 2020 2021 110 20201027 1648379663Z dużym ograniczeniem oraz w pełnym reżimie sanitarnym, w piątek 23 października odbyła się Inauguracja Roku Kulturalnego w Centrum Usług Społecznych w Strzyżowicach. Z racji wszechobecnej pandemii i wielu obostrzeń, w tym roku wydarzenie to wyglądało zupełnie inaczej. Tegoroczna działalność GOK z uwagi na bezpieczeństwo uczestników i rządowe obostrzenia została bardzo mocno ograniczona, co wyraźnie przełożyło się na ilość imprez.

unnamed Copy Copy

Szanowni Państwo
od poniedziałku 19/10 zajęcia z AKROBATYKI ARTYSTYCZNEJ prowadzone w SP DĄBIE, zostają ZAWIESZONE do odwołania!!!
Decyzje co do pozostałych zajęć organizowanych przez GOK, będziemy podawali na bieżąco.

11 listopada 2021smZapraszamy na gminne obchody Nardowego Święta Niepodległości w ramach których odbędą się:

11 listopada o godz. 16:00 - koncert artystów sceny operetkowej Anny i Romualda Spychalskich oraz Romana Pietrzykowskiego,
13 listopada o godz. 17:00 - pokaz filmu „PIŁSUDSKI” połączony z prelekcją filmową.

Wstęp bezpłatny, miejsca biletowane do pobrania na: http://gok.psary.pl/index.php/system-rezerwacji

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!